>

Uchwyty i rotule do szkła

Wykonujemy profesjonalne uchwyty punktowe do szkła, rotule do balustrad, mocowania punktowe, dystanse.

Nasza firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju uchwytów punktowych do szkła. Rotule ze stali nierdzewnej oraz punktowe uchwyty produkowane przez nas są trwałe i funkcjonalne.

Szkło w połączeniu ze stalą nierdzewną to od lat najczęściej używane wykończenie wnętrz w takich miejscach jak balustrady schodowe, tarasy, balkony czy zadaszenia. Przez łączenie szkła uchwytami punktowymi uzyskujemy większą stabilność danego elementu. Co za tym idzie, większe bezpieczeństwo użytkowania tak zamocowanych elementów szklanych. Dzięki materiałom o dużej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, użytych do produkcji naszych rotul oraz punktowych uchwytów szkła, elementy te są eleganckie i służą naszym klientom przez wiele lat. Stal nierdzewna to materiał, który nie podlega korozji, dlatego też jest często wykorzystywany do produkcji rotul i uchwytów punktowych. Doskonale sprawdzą się w różnych rodzajach balustrad oraz miejsc łączących szkło z metalem.

Oferujemy, obok najpopularniejszych uchwytów punktowych, także uchwyty zaciskowe oraz kwadratowe i owalne.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie oraz dostosowujemy rozmiar, materiał i kształt uchwytów punktowych i rotul do wymagań klientów. Nasze uchwyty punktowe oraz rotule polecamy zarówno w montażu szkła w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach. Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego materiału do przeznaczenia uchwytu punktowego lub rotuli.

uchwyty do szkła

Przykładowe realizacje projektowe uchwytów do szkłarotule do szkła
uchwyty do szkła
rotule do szkła
uchwyty do szkłaFrezowanie i toczenie wykonujemy w naszym zakładzie w Czarże w bliskiej odległości Bydgoszczy czy Torunia. Świadczymy również usługi w zakresie obróbki skrawaniem: jak ślusarstwo narzędziowe, czy szlifowanie itp. Jesteśmy chętni na współpracę z innymi branżami, wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić swoje zapytanie lub ofertę.

Szukasz dobrego tokarza? Idealnie trafiłeś!

Zadzwoń 605 689 447 po więcej informacji

Galeria

Zapoznaj się z galerią naszych urządzeń i zobacz jak wygląda nasza praca.

 • uslugi tokarskie
  Powiększ
 • obróbka metali Bydgoszcz
  Powiększ
 • obróbka metalu
  Powiększ
 • toczenie i obróbka skrawaniem Bydgoszcz
  Powiększ

Skontaktuj się z nami

Jak dojechać?

Kontakt

Józef Podlasiński

Telefon: +48 605 689 447

Adres: ul. Nowa 1, Czarże (Bydgoszcz)

Email: jozef.podlasinski@gmail.com

Social Media