>

Obróbka metali Bydgoszcz, obróbka skrawaniem

Wykonujemy usługi tokarskie takie jak: obróbka metali aluminium, stali, frezowanie czy wytaczanie.

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych i profesjonalnych usług z zakresu obróbki metali w Bydgoszczy. Firma Józefa Podlasińskiego zapewnia terminową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Nasze usługi kierujemy zarówno do klienta indywidualnego lub jako stałe zlecenie dla firm.

Wyposażenie warsztatu

Do obróbki metali w Czarżu w okolicach Bydgoszczy i Torunia nasza firma wykorzystuje wysokiej jakości wyposażenia warsztatu. Dzięki własnej technologii i maszynom jesteśmy w stanie wykonać usługi frezowania i toczenia na najwyższym poziomie. Gwarantujemy precyzyjnie wykonanie, zgodnie z projektem z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Dzięki bogatemu doświadczenie zdobytemu przez lata świadczenie usług w zakresie plastycznej obróbki metali jak stal czy aluminium - służymy zawsze pomocną i fachową poradą. Powierzone zadania są wykonane rzetelnie i terminowo. Polecamy zaprzyjaźniony warsztat naprawy i regenacji felg.

Usługi - obróbka skrawaniem metali

Nasze usługi z zakresu obróbki metali kierujemy głownie dla województwa kujawskiego pomorskiego. Dzięki atrakcyjnemu położeniu jesteśmy dostępni dla klientów zarówno z Bydgoszczy jak i Torunia. Oferujemy tylko kompleksowe i sprawdzone metody obróbki aluminium, stali oraz rozwiązania.

W zakres naszych usług wchodzą między innymi:

 • Frezowaniem metali – charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz precyzją w obróbce metali jak miedź, aluminium czy tworzywa sztuczne. Posiadamy wyspecjalizowane frezarki do metali.
 • Gięcie blach – wykonujemy trwałe odkształcenia metali, wysokiej jakości prasy krawędziowe gwarantują precyzję wykonania
 • Obróbka skrawaniem – nadajemy dowolny kształt oraz wymiary materiału poprzez skrawanie warstw metalu, wykonujemy obróbkę wiórową bądź ścierną. Wykonujemy zarówno obróbkę ręcznąjak i maszynową.
 • Toczenie – bardzo popularna metoda obróbka metali, toczenie pozwala na tworzynie kształtów i brył jak kule, walce czy stożki

Oferta naszej firmy jest uzupełnione o usługi spawania oraz malowania proszkowego. Dzięki temu nasz zakład potrafi wykonać usługi od początku do końca.

Ile kosztuje obróbka metali w Bydgoszczy?

Do każdego projektu i zlecenie podchodzimy w sposób indywidualny. Zakres ceny usługi obróbki metali zależy przede wszystkim od rodzaju materiału oraz wielkości zlecenia. Zachęcamy do kontaktu, wykonujemy szybką i profesjonalną wycenę naszych usług. Jesteśmy w stanie osiągnąć jedną z najbardziej konkurencyjnych cen obróbki skrawaniem metali w Bydgoszczy.

Galeria

Zapoznaj się z galerią naszych urządzeń i zobacz jak wygląda nasza praca.

 • uslugi tokarskie
  Powiększ
 • obróbka metali Bydgoszcz
  Powiększ
 • obróbka metalu
  Powiększ
 • toczenie i obróbka skrawaniem Bydgoszcz
  Powiększ

Skontaktuj się z nami

Jak dojechać?

Kontakt

Józef Podlasiński

Telefon: +48 605 689 447

Adres: ul. Nowa 1, Czarże (Bydgoszcz)

Email: jozef.podlasinski@gmail.com

Social Media